Do Wschowy dotarł pierwszy transport 100 ton węgla!

02.12.2022
Szanowni Państwo,
zgodnie z wcześniejszymi komunikatami informujemy, że do gminy dotarła pierwsza transza węgla dostępnego do zakupu po preferencyjnych cenach. Na składach posiadamy aktualnie 75 ton węgla o frakcji orzech i 25 ton węgla groszku.
 
Tak jak informowaliśmy zakup węgla możliwy będzie po otrzymaniu zaświadczenia. Od 2 grudnia br.  pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Wschowa kontaktować się będą z wnioskodawcami, zgodnie z kolejnością złożonych wniosków i informować o możliwości odbioru zaświadczenia.
 
Liczba wydawanych zaświadczeń będzie równa liczbie wniosków, na których realizację posiadamy aktualnie węgiel.
 
Przypominamy, że opłatę za zakup węgla będą mogli Państwo uiścić w formie płatności kartą w Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa przy odbiorze zaświadczenia lub gotówką na składach podczas odbioru węgla.

Autor: kamila