Dożynki Gminne

13.08.2019

Zapraszamy serdecznie na tegoroczne Dożynki Gminne, które odbędą się w sobotę, 24 sierpnia w Tylewicach. Przygotowaliśmy animacje i zabawy dla najmłodszych, stoiska sołectwa, zbiórkę publiczną na rzecz rehabilitacji Pani Grażyny Grys – nauczycielki i trenerki z SOSW we Wschowie.    

Dożynki, tradycyjnie już, rozpoczną się korowodem dożynkowym. Następnie odprawiona zostanie polowa msza święta, do której oprawę muzyczną przygotował Chór Lutnia z Siedlnicy. O godzinie 15:30 rozpocznie się obrzęd dożynkowy w wykonaniu zespołu regionalnego z Bukówca. Na scenie nie zabraknie też naszej Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz wschowskich Mażoretek. O godzinie 17:30 dowiemy się kto w tym roku wykonał najładniejszy wieniec dożynkowy oraz najładniej udekorował posesję. O godzinie 18:00 wystąpi zespół Kasada, a na koniec zapraszamy do wspólnej zabawy, którą poprowadzi Funnyman.

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

Autor: s.ps