Dni Wschowy 2023 - znamy już muzyczne gwiazdy!

15.05.2023

Znamy już gwiazdy tegorocznych Dni Wschowy. Podczas dwóch dni we Wschowie wystąpią Sara James, After Party, Chłopcy z Placu Broni oraz Ania Wyszkoni. Świętowanie rozpocznie tradycyjny już korowód, a drugi dzień będzie jednocześnie Świętem Województwa Lubuskiego.

Dokładnie za 4 tygodnie, 9 czerwca o 17.00 rozpocznie się kolejna edycja Dni Wschowy. Tradycyjnie już mieszkańcy wyruszą z rynku barwnym korowodem by zaprosić wszystkich na Plac Kosynierów. Tam wieczorem odbędą się dwa koncerty, które najlepiej opisać jako mocno taneczną zabawę. Najpierw o 21.00 na scenie pojawi się znana z amerykańskiej edycji programu Mam Talent oraz zdobywczyni tegorocznego Frederyka w kategorii Fonograficzny debiut roku Sara James.  Po występie młodej, wschodzącej gwiazdy polskiej sceny muzycznej do tańca mieszkańców Wschowy i gości porwą muzycy z zespołu After Party.

Drugi dzień Dni Wschowy to także Święto Województwa Lubuskiego. Od popołudnia nie zabraknie wielu atrakcji, szczególnie dla najmłodszych, a o dawkę pozytywnych, muzycznych doznań zadbają artyści występujący wieczorem. Pierwszy pojawi się zespół Chłopcy z Placu Broni, a po nim, na zakończenie Dni Wschowy wystąpi Anna Wyszkoni.

- Serdecznie zapraszamy do Wschowy, aby wspólnie spędzić czas w miłej atmosferze i cieszyć się wakacyjnymi atrakcjami. W programie nie zabraknie wyjątkowych koncertów, ale także atrakcji dla najmłodszych, stoisk lokalnych wytwórców, konkursów i zabaw z nagrodami – zachęca do udziału burmistrz Konrad Antkowiak.

Autor: kamila