DNI WSCHOWY 2022

10.06.2022
Szanowni Mieszkańcy,
serdecznie zapraszamy na tegoroczne święto naszego miasta!
 
Wracamy do wspólnego świętowania, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Dwa lata temu obchody Dni Wschowy rozpoczęliśmy na rynku barwnym korowodem. W tym roku również zapraszamy do wspólnego przemaszerowania ulicami naszego miasta. Niech to będzie czas radości i świętowania przy dobrej muzyce, a tej nie zabraknie. Nocny Kochanek, Czadoman, Reggaeside, Taraka, Skaner - to tylko niektóre z gwiazd tegorocznych dni miasta. W niedzielę zapraszamy na sportowe starcie piłkarskie na stadionie miejskim. Gwiazdy Telewizji przeciwko Wschowskim Przedsiębiorcom! Liczymy na Państwa doping! Imprezy zaczną się już 11 czerwca, a szczegółowy harmonogram dni miasta, wraz z imprezami towarzyszącymi, na stronie https://ckir.wschowa.pl/.
 
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Autor: kamila