Codzienne kręcenie dla Wschowy

05.09.2019

"odLOTTOwa jazda" trwa w najlepsze Wschowski Inkubator Potencjału wraz z przyjaciółmi wykręcił już prawie 500 000 kilometrów!

WIP walczy o 100 tysięcy złotych na małą architekturę w naszym mieście. Pieniądze otrzyma pięć pierwszych organizacji, a nasze wschowskie stowarzyszenie zajmuje aktualnie 1 miejsce. Wygrana jest w zasięgu ręki.

„OdLOTTOwa jazda” to program przygotowany przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej, mający na celu podnieść aktywność sportową, zachęcając ludzi do wsiadania na rowery. Każdy posiadający smartfon może wesprzeć Stowarzyszenie Wschowski Inkubator Potencjału i przyczynić się do powstania w naszym mieście nowych ławek, miejsc postojowych dla rowerów i innych elementów małej architektury. Aktualnie Wschowski Inkubator Potencjału i wszyscy wspierający, których jest 1599 uzbierali ponad 482 134,99 kilometrów. Do końca akcji zostało tylko 25 dni zmobilizujemy siebie, swoich sąsiadów, znajomych oraz rodzinę. Pomóżmy im wykręcić 100 000zł dla Wschowy.

Członkowie Wschowskiego Inkubatora Potencjału zapraszają także na codzienne wspólne wycieczki rowerowe, punktem zbiorczym jest wieża ciśnień w parku wolsztyńskim, a kierunek wyprawy zmienia się w zależności od chęci uczestników. Niezmienna jest natomiast godzina – 17.00. Trasa jest dosotosowana do każdego uczestnika. 

Akcja „OdLOTTOwa jazda” trwa do końca września, czasu na działanie jest coraz mniej, dlatego zachęcamy do jak najszerszego promowania i wsparcia! Jeżeli czytacie nas na smartfonach aplikację pobieramy tutaj, dla posiadaczy telefonów z nadgryzionym jabłuszkiem tutaj.Pobieramy aplikację, wybieremy organizacje WIP i zbieramy kilometry dla Wschowy!

(foto: WIP)

Autor: dawid