Biblioteka i Muzeum gotwe na Dni Wschowy

10.06.2019

Już w piątek rozpoczyna się święto naszego miasta. My zachęcamy do zapoznania się ofertą, jaką przygotowały placówki kultury, Biblioteka Miasta i Gminy we Wschowie oraz Muzeum Ziemi Wschowskiej, i skorzystania nie tylko z koncertów i jarmarku. W programie przygotowanym przez instytucje nie zabraknie warsztatów dla dzieci, spacerów po mieście czy gry miejskiej. Oczywiście obie instytucje przygotowują swoje stanowiska na jarmarku. Szczegóły dostępne w programie zamieszczonym poniżej, a także w regulaminie gry miejskiej. Zapraszamy do wspólnego świętowania! J

Program Muzeum Ziemi Wschowkiej:

15.06.2019 - Rynek

1. Stanowisko promocyjne i stanowisko bicia monet

2. Muzealne zabawy z Lwem – warsztaty edukacyjne 15:00-18:00

16.06.2019 - Rynek

1. Stanowisko promocyjne i stanowisko bicia monet

2. Muzealne zabawy z Lwem – warsztaty edukacyjne 12:00-15:00

3. Klucz do miasta – spacer ulicami Wschowy 14:30-15:30

4. 16:00 Wernisaż wystawy „Od Marcina Rożka do Ivana Meštrovicia. Utracone i niezaistniałe projekty w przededniu II wojny światowej” wykład prof. Stanisława Mikołajczaka prezesa Społecznego Komitetu Odbudowy Pomnika Wdzięczności.

Regulamin Gry Miejskiej „Zabytki Starego Miasta”

 

Do pobrania: 

Autor: olek