Będziemy rewitalizować Park Wolsztyński

26.09.2022
Gmina Wschowa 23 września br. podpisala przez Burmistrza Konrada Antkowiaka oraz Skarbnika Justynę Staszak umowę na dofinansowanie rewitalizacji Parku Wolsztyńskiego.
Pozyskaliśmy dofinansowanie w kwocie 4 000 000 złoych, które wraz z wkładem z budżetu gminnego w postaci 6 000 000 złotych zmienią całkowicie oblicze tego miejsca.
 
- Park Wolsztyński to szczególnie bliski mi obszar, tutaj spędzał czas mojego dzieciństwa i po tylu latach mogę powiedzieć, że niestety niewiele się przez ten czas zmienił. Jestem przekonany, że 10 000 000 złotych jakie w najbliższym czasie zainwestujemy pozwolą kolejnym pokoleniom wschowian  cieszyć się parkiem i spędzać tutaj czas wolny. - mówił Burmistrz Konrad Antkowiak na konferencji prasowej. 
 
 

Autor: kamila