Bądź Mistrzem z Burmistrzem - aplikuj do 31 stycznia!

24.01.2023

Trwa nabór wniosków w nowym gminnym programie stypendiów sportowych "Bądź Mistrzem z Burmistrzem".

Jeszcze do 31 stycznia zawodnicy, ich rodzice, kluby i związki sportowe składać mogą wnioski w naszym gminnym programie stypendialnym „Bądź Mistrzem z Burmistrzem”.

Stypendia przyznawane będą na okres 10 miesięcy danego roku kalendarzowego.

Stypendium będzie przysługiwać zawodnikom, którzy są członkami kadr wojewódzkich lub narodowych w swoich dyscyplinach, zajęli miejsca od pierwszego do trzeciego w zawodach wojewódzkich lub ponad wojewódzkich, za zajęcia miejsca I-VIII w zawodach krajowych lub za zajęcia miejsca I-X w zawodach międzynarodowych. 

Szczegóły dostępne są w regulaminie stanowiącym załącznik do uchwały Rady Miejskiej - > https://linkd.pl/2usk4, oraz w załącznikach pod artykułem.

- Zachęcam do składania wniosków. Dzięki uchwale przygotowanej we współpracy z Radą Sportu oraz Gminnym Pełnomocnikiem ds. Sportu zyskaliśmy możliwość prawną do wsparcia i docenienia wyników naszych sportowców. Mam nadzieję, że pomoże to naszym zawodnikom w osiąganiu kolejnych sukcesów. Trzymam za Was wszystkich kciuki!- zachęca Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak. 

 

Do pobrania: 
PDF icon Uchwała (0.42 MB)
Pobierz PDF
Plik wniosek - sporty kwalifikowane (16.28 kB)
Pobierz PDF
Plik wniosek - stypendia (16.57 kB)
Pobierz PDF

Autor: kamila