17 maja gramy dla Tomka!

09.05.2019

Klubokawiarnia Piętro
godz. 20:00 – Specjaliści
godz. 21:30 – I-REY

Wiele osób zna historię Tomka, którego życie zmieniło się 14.02.2019. Tomek będąc w Indonezji trafił tego dnia do szpitala z silnym zakwaszeniem metabolicznym, migotaniem przedsionków, niewydolnością oddechową oraz miał szok septyczny. Lekarz stwierdził, że w jego organizmie jest alkohol metylowy…. Teraz już wiemy, że wypił lokalny napój, który go zatruł.
Tomek przez tydzień był w śpiączce i pod respiratorem. Po wybudzeniu nic nie jest takie jak kiedyś. Po przebytych rehabilitacjach Tomek porozumiewa się już w całkiem naturalny sposób oraz walczy wciąż o powrót do sprawności fizycznej.
Niestety na skutek tych wydarzeń Tomek jest osobą niewidomą.
Razem gramy po to, aby zebrać pieniądze na dalsze leczenie i rehabilitację.

Link do prywatnej zbiórki Tomka:
https://zrzutka.pl/e7sk4g

Autor: olek