10-lecie Klubu WSTK Wschowa - Sława

06.09.2017
piłka do koszykówki a pod nią program obchodów

Zbliża się wielkie święto wschowsko-sławskiej koszykówki. Już w ten weekend WSTK będzie świętować 10-lecie klubu i z tej okazji zorganizowany został wielki festyn rodzinny. Zapraszamy 8-10 września na dni pełne koszykarskich emocji. Pierwszego dnia zaplanowano uroczystą galę podsumowującą 10-letnie istnienie klubu. Tego dnia zostaną wręczone odznaczenia dla sportowców oraz osób zasłużonych, które przez lata działalności klubu wspierali jego działalność i rozwój. Kolejne dwa dni to spora dawka emocji sportowych. Na parkiecie rozegrane zostaną mecze z Basketem Chrobry Głogów, seniorów z KKS Siechnice czy ekstraklasowych drużyn żeńskiej koszykówki pomiędzy CCC Polkowice a AZS Gorzów Wlkp. Na parkiecie nie zabraknie także aktualnego Mistrza Polski Stelmet Zielona Góra czy klubu Legia Warszawa. Oba kluby wystąpią w najsilniejszych składach. Aby uczestniczyć w spotkaniach należy wykupić jednorazową „cegiełkę” o wartości 10 zł, która uprawnia do wejścia zarówno na sobotnie jak i niedzielne mecze.piłka z programem festynu

Autor: s.ps