„WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW” - ruszyła piąta edycja ogólnopolskiego konkursu

02.12.2019

 

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie zaprasza do udziału w ogólnopolskim projekcie, który wspiera czytelnictwo i kształtuje kompetencje czytelnicze nawet tych najmłodszych. Czytanie książek to wspaniała, efektywna i na dodatek bezpłatna metoda rozwoju młodego człowieka, a celem konkursu jest tworzenie społeczności aktywnych czytelników i wyłonienie tych najlepszych. Zapraszamy do udziału przedszkolaków i uczniów  szkół podstawowych oraz biblioteki działające na terenie powiatu wschowskiego.

Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić oraz dostarczyć podpisane przez dyrektora placówki zgłoszenie (w formie papierowej lub skanu) do Koordynatora Powiatowego  w Bibliotece Publicznej we Wschowie, Plac Farny 3, 67-400 Wschowa,  mail: bwypwschowaatgmail [dot] com

Zapisy do konkursu potrwają do 10 stycznia 2020 r.

Formularz zgłoszeniowy i wszystkie szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie internetowej www.wielka-liga.pl, informacje można uzyskać również u Koordynatora Powiatowego, telefonicznie pod numerem 65 540 21 33 lub osobiście w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie.

Czekamy na zgłoszenia placówek.

Autor: dawid