Żyj zdrowo i kolorowo – wyniki konkursu

28.05.2021

Niemal setka prac wpłynęła w ramach ogłoszonego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Wschowa konkursu na prace plastyczne pod hasłem „Żyj zdrowo i kolorowo”.

Bardzo duży odzew ucieszył organizatorów, przed którymi stanęło niesamowicie trudne zadanie wyłonienia zwycięzców. Ostatecznie nagrody główne, którymi są laptop, rower oraz hulajnoga balansowa zdobyli:

I miejsce – Alina Kamenczuk

II miejsce – Daria Golec

III miejsce – Krzysztof Barełkowski

Pozostali uczestnicy mogą liczyć na drobne nagrody oraz dyplomy. Wręczenie nagród odbędzie się w 1 czerwca, w Dniu Dziecka, na Rynku naszego miasta, w ramach organizowanego przez Centrum Kultury i Rekreacji wydarzenia. Szczegóły dostępne na plakacie.

Autor: olek