Noc Bibliotek

Biblioteka Publiczna we Wschowie
Data:
09.10.2021 17:00 do 20:00

W sobotę, 9 października 2021 r. odbędzie się VII wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. To wielkie święto bibliotek i czytania, zachęcające do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury, z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji. Tegoroczne hasło brzmi „Czytanie wzmacnia”.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat na wspólną zabawę w godz. od 17.00 do 20.00. Na uczestników czekać będą zajęcia ph. „Książkowa rozgrzewka” oraz seans filmowy, podczas którego wyświetlimy film „Operacja Człowiek w czerni”. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa „Książkowe inspiracje sportowe". Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie przez rodzica/opiekuna prawnego karty uczestnika. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży lub pod numerem telefonu 65 547 60 63.

Publikacja: dominika