Aktualności - Straż Miejska

Data publikacji:
16.03.2020
Urząd zamknięty dla interesantów
Drodzy  Mieszkańcy od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Urząd Miasta i Gminy we Wschowie będzie zamknięty dla interesantów, a praca odbywać się będzie w systemie wewnętrznym/ Mieszkańców zapraszamy do kontaktów telefonicznych. Przez numer 655408600...
dym z komina
Data publikacji:
20.01.2021
Dwa zgłoszenia - 3 mandaty za spalanie odpadów
W tym tygodniu mieliśmy rekordowo niskie temperatury. Niestety przełożyło się to również na spalanie odpadów w instalacjach przydomowych. W poniedziałek ujawniliśmy jednego truciciela, a w dniu wczorajszym dwóch na jednej z posesji wielorodzinnej....
łopata do odśnieżania śniegu
Data publikacji:
14.01.2021
Straż Miejska przypomina o obowiązku uprzątnięcia błota, śniegu, lodu z chodników położonych wzdłuż nieruchomości
Zgodnie z dyspozycją zawartą w art. 5 ust. 1 pkt 4 Ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach właściciele nieruchomości zapewniają utrzymanie czystości i porządku przez: „uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych...
Data publikacji:
14.01.2021
Obowiązek odśnieżania chodnika w dniu opadów śniegu!
Zgodnie z dyspozycją zawartą w art. 5 ust. 1 pkt 4 Ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach właściciele nieruchomości zapewniają utrzymanie czystości i porządku przez: „uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych...
Data publikacji:
23.12.2020
Spalanie odpadów - Tym razem warsztat samochodowy
Funkcjonariusze Straży Miejskiej patrolując jedną z ulic we Wschowie wyczuli silny zapach przypominający spalanie tworzyw sztucznych. Wszczęto czynności i wytypowano domniemanego truciciela. Po skontrolowaniu okazało się, że na terenie warsztatu...

Strony