Aktualności - Straż Miejska

Data publikacji:
14.05.2019
Wspólne zajęcia profilaktyczne Policjantów i Strażników
W dniu 14 maja 2019 roku mundurowi odwiedzili Szkołę Podstawową w Lginiu, Łysinach i Konradowie. Straż Miejska Wschowa Zdjęcia: KPP Wschowa
Data publikacji:
13.05.2019
Zawody Strzeleckie
W ramach obchodów 100-lecia powołania Państwowej Policji w dniu 11 maja 2019 roku na strzelnicy sportowej w Puszczy odbyły się zawody strzeleckie z broni kulowej. W zawodach brało udział 16 drużyn. Miedzy innymi drużyna Straży Miejskiej oraz drużyna...
Data publikacji:
13.05.2019
Wspólne zajęcia profilaktyczne Funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej
W ramach współpracy policjanci i strażnicy przeprowadzają pogadanki w placówkach edukacyjnych na terenie Gminy Wschowa. Mundurowi zwracają uwagę na zachowania i postawy poprawiające bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Ponadto omawiane są zagadnienia...
Data publikacji:
09.05.2019
Pomimo kalendarzowej wiosny nadal ujawniamy spalanie odpadów
W miesiącu kwietniu 2019 roku strażnicy ujawnili 8 przypadków spalania odpadów. Trzy z nich zakończyły się nałożeniem mandatu karnego. W jednym przypadku był to mandat w wysokości 500 zł. W przedmiotowej sprawie przedsiębiorca na terenie Wschowy...
Data publikacji:
09.05.2019
Szkoły również pod nadzorem Strażników Miejskich
Straż Miejska we Wschowie brała udział w zabezpieczeniu szkół średnich w trakcie trwania egzaminów maturalnych.W ramach współpracy z Komendą Powiatową Policji we Wschowie wspólnie z funkcjonariuszami Policji strażnicy pełnili nocne służby na terach...

Strony