Aktualności - Straż Miejska

Data publikacji:
03.09.2019
życzenia z okazji dnia strażnika miejskiego od komendanta wojewódzkiego policji
Data publikacji:
02.09.2019
informacja w sprawie szczepień psów i kotów przeciwko wściekliźnie
Data publikacji:
02.09.2019
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 - Bezpieczna Droga Do Szkoły
Tradycją stało się, iż w tym dniu pierwszoklasiści w Gminie Wschowa otrzymują kamizelki odblaskowe. Zwyczaj ten zapoczątkował kilkanaście lat temu obecny zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Tomasz Kłosowski. Bezpieczna...
Data publikacji:
02.09.2019
Zawody Strzeleckie z okazji Dania Strażnik Miejskiego o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa
W dniu 29 sierpnia 2019 roku wszyscy strażnicy w całej Polsce obchodzą ustawowy dzień Strażnika Miejskiego. W tym dniu Burmistrz Konrad Antkowiak oraz Komendant Straży Miejskiej Witold Skorupiński zorganizowali zawody strzeleckie. Na początku...
Data publikacji:
13.08.2019
Wyrzucił zwłoki psa do pojemnika na odpady
W dniu 02.08.2019 roku Straż Miejska we Wschowie została zawiadomiona o wyrzuconych do kontenera na odpady komunalne w Siedlnicy zwłokach psa. Na miejscu funkcjonariusz Straży Miejskiej potwierdził zgłoszenie, wezwał lekarza weterynarii, który...

Strony