Aktualności - Straż Miejska

strażnik przy śmieciach
Data publikacji:
05.03.2021
Interwencja w Hetmanicach
Strażnicy odebrali zgłoszenie od jednego z mieszkańców Lginia, iż na drodze  z Hetmanic do Lginia nieznany sprawca wyrzucił różnego rodzaju  śmieci. Zgodnie z procedurą funkcjonariusze  udali się na miejsce i przeszukali śmieci znajdując w wskazanym...
Data publikacji:
05.03.2021
Sprawca zaśmiecania w Hetmanicach ukarany
Strażnicy odebrali zgłoszenie od jednego z mieszkańców Lginia, iż na drodze z Hetmanic nieznany sprawca wyrzucił różnego rodzaju śmieci. Zgodnie z procedurą funkcjonariusze udali się na miejsce i przeszukali śmieci. Odnaleziono w nich między innymi...
lis w żywołapce
Data publikacji:
03.03.2021
Lis zadomowił się w jednym z przedsiębiorstw na ul. Kazimierza Wielkiego we Wschowie.
Strażnicy odebrali zgłoszenie o przebywającym od kilku godzin lisie na terenie jednej z firm we Wschowie. Lis niestety nie chciał opuścić terenu firmy. Strażnicy na terenie zakładu zamontowali żywo łapkę w celu wyłapania zwierzęcia. Jak się na drugi...
Data publikacji:
03.03.2021
Lis zadomowił się w jednym z przedsiębiorstw na ul. Kazimierza Wielkiego
Strażnicy odebrali zgłoszenie o przebywającym od kilku godzin lisie na terenie jednej z firm we Wschowie. Lis niestety nie chciał opuścić terenu firmy. Strażnicy na terenie zakładu zamontowali żywołapkę w celu wyłapania zwierzęcia. Jak się na drugi...
Data publikacji:
16.02.2021
Potrącenie zwierzyny
Niesyty coraz częściej odbieramy zgłoszenia o potrąconych zwierzętach przez pojazdy samochodowe i w większości takich zdarzeń kierujący nie udzielają rannemu zwierzęciu pomocy po mimo takiego obowiązku. Tak było również w dniu 15 lutego 2021 roku,...

Strony