Aktualności - Straż Miejska

Data publikacji:
19.09.2023
Bezpieczna Droga do Szkoły
W ramach programu Bezpieczna Droga do Szkoły mundurowi odwiedzają pierwszoklasistów i przeprowadzają krótkie zajęcia w zakresie bezpieczeństwa na drodze w domu i poza domem.Policjanci oraz Strażnicy Miejscy odwiedzili w dniu dzisiejszym Szkołę...
Data publikacji:
19.09.2023
Piknik w Tylewicach oraz Twarda Piątka-bieg uliczny
Data publikacji:
06.09.2023
Jeżyk otrzyma fachową pomoc
W dniu 06 września otrzymaliśmy zgłoszenie o chorym małym jeżyku. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili, iż mały jeżyk ma coś z tylnymi łapkami. Podjęto decyzje o przewiezieniu go do lecznicy weterynaryjnej. Mamy nadzieję, że po pobycie w lecznicy...
Data publikacji:
05.09.2023
Wizyta mundurowych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym we Wschowie
W ramach akcji bezpieczna droga do szkoły w dniu dzisiejszym wspólnie z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji we Wschowie odwiedziłem najmłodszych uczniów tej placówki. Uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe oraz przeprowadzono krótką...
Data publikacji:
30.08.2023
Domniemany sprawca kradzieży zgłosił się po nagrodę - Monitoring zarejestrował sprawcę
Dzięki monitoringowi gminnemu udało się ustalić wizerunek osoby, która dokonała kradzieży roweru, który został bezprawnie zabrany z ulicy Niepodległości we Wschowie. Poszkodowany na jednym z portali społecznościowych wyznaczył nagrodę za...

Strony