Aktualności - Straż Miejska

Data publikacji:
18.07.2019
Samochód elektryczny dla Straży Miejskiej
Gmina Wschowa stawia na ekologiczne środki transportu. Dzięki współpracy gminy z firmą NISSAN Polska przez najbliższe kilka tygodni gmina będzie użytkować samochody elektryczne. Coraz większym problem świata jest jakość środowiska, walka o...
Data publikacji:
17.07.2019
Sąd orzekł przepadek psa
Jeden z mieszkańców Gminy Wschowa w miesiącu maju 2019 roku postanowił umieścić młodego szczeniaka w swojej pasiece. Przywiązał pieska łańcuchem o długości ok. 1 m do zniszczonego ula. Piesek miał ograniczoną swobodę ruchów, brakowało mu stałego...
Data publikacji:
17.07.2019
Zajęcia z młodzieżą na Półkoloniach organizowanych przez UMIG Wschowa
Tym razem funkcjonariusze policji, straży pożarnej i straży miejskiej spotkali się na półkoloniach z uczestnikami wypoczynku.Mundurowi omówili zasady bezpieczeństwa w domu i poza domem oraz w czasie wypoczynku letniego. Strażacy natomiast...
Data publikacji:
16.07.2019
Wakacyjne spotkanie służb mundurowych z harcerzami
W ramach działań ,,Bezpieczne Wakacje” funkcjonariusze Policji i Straży Miejskiej spotykają się z wypoczywającymi na terenie Gminy Wschowa harcerzami. W trakcie spotkania mundurowi przekazali wiele uwag dotyczących bezpieczeństwa. Harcerze otrzymali...
Data publikacji:
16.07.2019
,,Bezpieczny Senior”
W miesiącu lipcu odbyło się spotkanie funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej z seniorami w ramach prewencyjnych działań pod nazwą ,,Bezpieczny Senior".Mundurowi przypominali osobom w jesieni życia, jakie zagrożenia mogą ich spotkać w życiu...

Strony