Aktualności - Straż Miejska

Data publikacji:
30.06.2022
Mundurowi kontrolowali przygotowania obozów harcerskich przed przybyciem dzieci na wypoczynek
W dniu 29.06.2022r. funkcjonariusze Policji i Straży Miejskiej odwiedzili obozowiska zgrupowania harcerskiego w Lginiu z hufca Trzebnica i Piotrków Trybunalski. Mundurowi sprawdzali stan przygotowań do przyjęcia dzieci na wypoczynek. Omówiono sprawy...
Data publikacji:
19.05.2022
Strażnicy na rowerach
Strażnicy na rowerach zwracają szczególna uwagę na wykroczenia porządkowe, a w szczególności na naruszanie porządku prawnego w zakresie spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych, zaśmiecania oraz obowiązki związane z usuwaniem...
Data publikacji:
16.03.2022
Nowy monitoring
  Spółka Komunalna wraz ze Strażą Miejską zdecydowała się na montaż kamer przy kontenerach na odpady na ulicy Nowej we Wschowie. Monitoring tego miejsca ma przyczynić się do zmiany zachowań mieszkańców w zakresie utrzymania czystości w obrębie...
Data publikacji:
23.12.2021
Kolejne kamery monitoringu
Trwa rozbudowa sieci monitoringu miejskiego. W ubiegłym roku podjęliśmy działania przywracające monitoring we Wschowie, który za poprzedniej kadencji został porzucony. Uruchomiliśmy 13 kamer, które objęły swoim działaniem Rynek, ul. Łazienną, Plac...
Data publikacji:
03.11.2021
Nie bądźmy obojętni
Reagowanie w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu czy przekazywanie informacji o ofertach pomocowych- to tylko niektóre z działań jakie co roku podejmują strażnicy miejscy żeby pomóc przetrwać osobom bezdomnym okres jesienno- zimowy. Na...

Strony