Aktualności - Straż Miejska

Data publikacji:
14.10.2021
"Odłóż telefon i żyj"
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Burmistrz Miśta i Gminy Wschowa poparł inicjatywę Straży Miejskiej we Wschowie polegającą na wymalowaniu dodatkowych  informacji przed przejściami dla pieszych  w postaci napisu   ,, Odłóż telefon i żyj ‘’. Od ...
Data publikacji:
20.09.2021
Zajęcia Profilaktyczne w Przedszkolach
W miesiącu wrześniu rozpoczął się cykl spotkań z najmłodszymi mieszkańcami naszej Gminy . Celem tych spotkań jest podnoszenie wiedzy i umiejętności z zakresu ruchu drogowego oraz umiejętności prawidłowych zachowań w sytuacjach zagrożenia z jakimi...
Data publikacji:
10.09.2021
Aby najmłodsze dzieci były bezpieczne
Już od 13 lat w dniu inauguracji roku szkolnego mundurowi wręczają wraz z władzami samorządowymi kamizelki odblaskowe najmłodszym uczniom szkół podstawowych. W Szkole Podstawowej w Osowej Sieni uczniowie otrzmali kamizelki z rąk Burmistrza Miasta i...
Data publikacji:
19.08.2021
Monitoring dopomógł ustalić przebieg zdarzenia
Pod koniec ubiegłego roku podjęta została decyzja o ponownym uruchomieniu monitoringu miejskiego, który przez ostatnich kilka lat był wyłączony. W ostatnich dniach nagranie z kamer zamieszczonych na budynku Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie...
Data publikacji:
15.07.2021
Mundurowi odwiedzili półkolonie
Mundurowi odwiedzili półkolonie   Jak co roku na półkoloniach organizowanych przez Gminę Wschowa pojawiły się służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i porządek publiczny. W Lginiu  w dniu 14 lipca 2021 roku  półkolonie odwiedzili   Policjanci,...

Strony