Aktualności - Straż Miejska

Data publikacji:
16.03.2020
Urząd zamknięty dla interesantów
Drodzy  Mieszkańcy od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Urząd Miasta i Gminy we Wschowie będzie zamknięty dla interesantów, a praca odbywać się będzie w systemie wewnętrznym/ Mieszkańców zapraszamy do kontaktów telefonicznych. Przez numer 655408600...
Data publikacji:
21.07.2020
Straż Miejska "pompowała" dla Franka
Data publikacji:
19.06.2020
Zaproszenie na zbiórkę krwi
Data publikacji:
05.06.2020
Kolejny sprawca wyrzucania odpadów ustalony i ukarany
Tym razem jeden z mieszańców Kandlewa postanowił wywieźć znaczne ilości odpadów na działkę gminną. Był jak mówi przekonany, że można tam wywozić odpady, ponieważ w tym miejscu znajdowały się już inne śmieci. Funkcjonariusze Straży Miejskiej...
Data publikacji:
21.05.2020
Zdradziła go Lokalizacja - mieszkaniec Leszna ukarany za wyrzucenie śmieci
O fakcie znalezienia dużej ilości śmieci na swoim polu poinformowała straż miejską właścicielka tego terenu.  Przekazała ona również dokument znaleziony w jednym z worków, z którego można było odczytać dane osobowe i adresowe. Na tej podstawie...

Strony