Aktualności - Straż Miejska

Data publikacji:
15.07.2021
Mundurowi odwiedzili półkolonie
Mundurowi odwiedzili półkolonie   Jak co roku na półkoloniach organizowanych przez Gminę Wschowa pojawiły się służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i porządek publiczny. W Lginiu  w dniu 14 lipca 2021 roku  półkolonie odwiedzili   Policjanci,...
Data publikacji:
15.07.2021
Mundurowi odwiedzili półkolonie
Jak co roku na półkoloniach organizowanych przez Gminę Wschowa pojawiły się służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i porządek publiczny. W Lginiu dnia 14 lipca 2021 roku półkolonie odwiedzili policjanci, strażnicy miejscy oraz strażacy....
Data publikacji:
29.06.2021
Aby wakacje były bezpieczne
W dniu 29 czerwca 2021 roku w Samorządowym Przedszkolu nr 5 na prośbę dyrektora placówki odbyły się zjecie profilaktyczne z najmłodszymi mieszkańcami Gminy Wschowa. Celem spotkania było przypomnienie i omówienie zagrożeń jaki mogą się pojawić w...
Data publikacji:
28.06.2021
Podziękowania od Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp.
Data publikacji:
17.06.2021
Grillował odpady
Funkcjonariusze Straży Miejskiej otrzymali zgłoszenie, iż na ogródkach działkowych we Wschowie są spalane odpady. Po przybyciu na miejsce ustalono, że na jednej z działek ogrodowych właściciel zamiast kiełbasek na grillu spalał butelki plastikowe...

Strony