Aktualności - Straż Miejska

Data publikacji:
24.03.2023
Walizki wypadły z samochodu!!!!!
Do nietypowego zdarzenia doszło w dniu dzisiejszym tj. 24.03.2023r. Straż Miejska otrzymała zgłoszenie o pozostawionych 3 walizkach i kartonie, które przed kilkoma minutami wypadły z pojazdu poruszającego się na ul. Osiedle we Wschowie. Po przybyciu...
Data publikacji:
20.02.2023
Kontrole sposobu odprowadzania wód opadowych oraz odprowadzania ścieków bytowych lub przemysłowych
W dniu 20.02.2023r. we Wschowie rozpoczęły się kontrole wytypowanych ulic pod kątem nielegalnego odprowadzania deszczówki i ścieków bytowych lub opadowych. Przypominamy, iż  odprowadzanie wód opadowych w sposób inny niż określony przez przepisy...
Data publikacji:
14.02.2023
Bywają i takie interwencje...
Na podstawie art.7 ust. 3 Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt, w dniu 13 lutego funkcjonariusze Straży Miejskiej w związku z rażącym zaniedbaniem i utrzymywaniem zwierzęcia w niewłaściwych warunkach podjęli decyzje o odebraniu psa...
Data publikacji:
20.10.2022
Kolejne kamery monitoringu miejskiego
Od dnia 19 października 2022 roku system monitoringu wizyjnego został rozbudowany o kolejne trzy kamery. Jedna z nich to kamera posiadająca trzy obiektywy i umiejscowiona została na byłym budynku Powiatowego Biura Pracy przy ul. Łaziennej we...
Data publikacji:
27.07.2022
Wakacje 2022 – wypoczywaj bezpiecznie !!!
Służby mundurowe  przeprowadzają spotkania z dziećmi wypoczywającymi na terenie Powiatu Wschowskiego . W trakcie tych spotykań mundurowi przypominają zasady bezpieczeństwa nad wodą oraz przypominają i pokazują jak bezpiecznie wypoczywać w trakcie...

Strony