Aktualności - Ogłoszenia organizacje pozarządowe

Data publikacji:
20.02.2020
OGŁOSZENIE W SPRAWIE OTWARTEGO KONKURSU OFERT
Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu: ochrona i promocja zdrowia, nauka i szkolnictwo wyższe , edukacja oświata i wychowanie kulturę, sztukę, ochronę dóbr kultury i...
Data publikacji:
04.02.2020
Mobilny Punktu Informacyjny Funduszy Europejskich
Pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zapraszają na bezpłatne konsultacje. Będzie to okazja do rozmów ze specjalistą na temat wsparcia m.in. na założenie firmy lub jej rozwój. Dla organizacji pozarządowych...
Data publikacji:
24.01.2020
Rada Miejska we Wschowie podjęła uchwałę budżetową na 2020 roku
W ramach porozumienia z klubem radnych Prawa i Sprawiedliwości burmistrz Konrad Antkowiak zadecydował się o wprowadzeniu autopoprawki zabezpieczającej 450 tysięcy złotych na pomoc finansową dla Powiatu Wschowskiego, na zadanie remontu drogi...
Data publikacji:
20.01.2020
Równać Szanse 2020
APLIKUJ O DOTACJĘ DO 40 000 PLN! Kto może aplikować do konkursu? O dotacje na działania trwające 15 miesięcy realizowane pomiędzy 1 lipca 2020 r.  a 30 listopada 2021 r. mogą ubiegać się: Organizacje pozarządowe (stowarzyszenia zarejestrowane w KRS...
Data publikacji:
16.01.2020
Ruszył nowy nabór do programu ASOS
Rozpoczął się nabór wniosków do programu ASOS, czyli Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. O dofinansowanie w programie mogą się starać m.in lokalne organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne i...

Strony