Aktualności - budzet obywatelski 2018 realizacje

Data publikacji:
22.11.2018
Już niebawem nowy chodnik przy Kostki
W ramach III Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego głosami mieszkańców wybrano sześć projektów, które w 2018 roku mają zostać zrealizowane. Łączna kwota wykonania planowanych inwestycji zwycięskiej szóstki opiewa na blisko 600 tysięcy złotych. Jednym...
Data publikacji:
18.10.2018
Sześć projektów do realizacji w 2018 roku
Drodzy Mieszkańcy znamy sześć projektów, które w 2018 roku będą realizowane w ramach III Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosować można było przez trzy tygodnie za pośrednictwem internetu lub na karcie do głosowania w ratuszu. Tym razem do...
Data publikacji:
07.06.2018
Uczniowie Jedynki już korzystają z Zielonej Klasy
Od kilku dni, nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 prowadzą lekcje w Zielonej Klasie. Taką możliwość dał im projekt, który został zakwalifikowany do realizacji w ramach III Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zielona Klasa przystosowana jest dla...
Data publikacji:
07.06.2018
Ścianka wspinaczkowa
Ta atrakcja mimo, że znajduje się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 jest przeznaczona dla każdego. Duzi i mali mogą korzystać z urządzenia, które powstało jako kolejny zrealizowany projekt w ramach Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego. -...
Data publikacji:
25.05.2018
Lato przed Ratuszem
Już niebawem w ramach Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy będą mogli skorzystać z muzycznych weekendów. Program pn. „Lato przed Ratuszem” będzie realizowany w okresie letnim we Wschowie.